Kullanım Şartları

Sifabudur.com web sitesine hoş geldiniz. Bu web sitesini kullanarak, aşağıdaki koşulları kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz:

  1. Web sitesinde yer alan tüm içerikler, bilgi ve materyaller sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içerikler, tıbbi tavsiye yerine geçmez ve sağlık sorunlarınızın teşhisi veya tedavisi için kullanılamaz. Sağlık sorunlarınızla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen bir sağlık uzmanına danışın.
  2. Bu web sitesinde yer alan tüm içeriklerin doğru, güncel ve tam olması için çaba gösteriyoruz, ancak bu içeriklerin kesinliği, güncelliği ve doğruluğu konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Sitemizde yer alan bilgilere dayanarak aldığınız kararlardan veya eylemlerden sorumlu değiliz.
  3. Web sitemizde yer alan tüm materyaller, telif haklarına tabidir ve izinsiz kullanımı yasaktır. Sitemizde yer alan tüm materyallerin, Sifabudur.com tarafından yazılmış veya üretilmiş olduğunu belirtmek koşuluyla, belirli bir sayfanın veya içeriğin kaynağına bağlantı vermek suretiyle paylaşılması mümkündür.
  4. Sifabudur.com web sitesinin, kullanım koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Bu koşulların güncel hali her zaman web sitemizde mevcut olacaktır. Sitenin kullanımı ile ilgili tüm sorularınız için, lütfen bizimle iletişime geçin.

Sifabudur.com web sitesini kullanarak, yukarıdaki koşulları kabul etmiş olursunuz. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Başa dön tuşu